dennis15

Proč jsou krajiny tvrdolistých lesů vhodné pro letní rekreaci? Jaké problémy může množství rekreantů v krajině způsobit?

Nejlepší odpověď
www

Viz Google, tvrdolisté lesy – mají listí po celý rok, takže nejen v létě, ap.
Dále dopad lidské činnosti opět Google, je toho moc.
Hledej, najdeš vše 😉.
Doplňuji:
Lesy všeho druhu trpí lidskou činností, tím pádem i rekreací v nich stejně:
Příprava lokalit pro rekreaci vede k částečnému mýcení, tvorbě stezek pro toto, vznikají odpady, skládky, dochází k různým stupňům devastace, znečištění prostředí ap., neboť většina rekreantů a turistů nemá žádné ekologické cítění ani omylem. Chtějí si pouze za svoje peníze užít dovolené a vše je pro ně takto připraveno. I neuváženě.

Zdroj: Zkušenost

Hawkeyes_YT

Nevim