Kukuč

Proč jsou kluci tak protivní?

Kluci pořád sprostě nadávají. Teda aspoň ty, co znám- nechci urazit někoho dalšího.
Jsem bisexuál a od té doby, co jsem začal chodit s jedním klukem a potom s holkou na mě pořád křičí nadávají mi a osahávají mne. Je mi to dost nepříjemné. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
doktorphlox

Tohle asi nebude odpověď, ale já zase mám pocit, že většina dnešních holek je mnohem sprostších a protivnějších něž kluků…

Další odpovědi
Deli

Nejspíš jsi pro ně „exot“ a neví, jak se k Tobě chovat (normálně, ne?) a chovají se takhle blbě.
Mohu jen poradit – snaž se chovat úplně normálně, na jejich výpady nijak nereagovat – omrzí je to.

anonym

Žij tak,jak je to příjemné tobě,na nikoho se neohlížej,ale pamatuj,nikdo nemá právo na tebe sahat,pokud se to bude opakovat,nerozpakuj se to ohlásit,buď vedení školy(jestli ji navštěvuješ)nebo policii.

Tata

Mladí lidé, kluci i dívky přesto,že vystupují suverénně, stále tápou a učí se. Pro své okolí musí ale vystupovat jako ostřílení světáci. Právě jejich chování je ale prozrazuje. Každý mladý člověk který narazí na jemu neznámou věc,událost nebo názor, buď se mu vysmějí a nebo se bojí a většinou se stáhnou, tedy utečou. Výsměch může být různý, od lehkého pousmání až po hrubé slovní napadení a čím sprostější tím lepší. Správný a tvrdý chlapi přece mluví sprostě (pozor platí to i na dívky). Pokud nedojde k nedobrovolnému kontaktu, je lepší si těchto útoků nevšímat. V okamžiku kontaktu musíte okamžitě reagovat a vše okamžitě nahlásit, jinak se můžete stát i obětí šikany.

Kukuč

přijde mi totiž, že jsou trapní.