VampGirl

Proč jsou kliky na pěstech náročnější než kliky na celé ploše dlaně?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Protože na těch kloubech to víc bolí.
A propó,, složitější je dělat kliky bez použití ruk,, to umí jen Chuck Norris.

Další odpovědi
jendahun

Kliky na pěstech slouží k tréninku pevnosti a odolnosti pěsti.K jejich zpevnění.Při klikování na pěstech se ruce kladou: pěsti rovnoběžně s tělem,tím se procvičuje triceps a deltové svaly,nutí to mít lokty u sebe a tím se posilují jiné svaly než u normálních širokých kliků,kde pracuje hlavně prsní sval.Hlavní důvod nepopulárnosti kliků na pěstech,je překonávání bolesti.Pokud se člověk nevěnuje bojovým sportům,nemá asi tento druh kliků smysl.

venkovan

Ještě lepší kliky jsou na flašce. Tj. chytit rukami lahev, opřít se o ní rukama a dělat kliky.