mosoj

Proč jsou imigranti bez dokladů ?

Zajímá to někoho ?

Nejlepší odpověď
xxx3

kromě ztráty dokladů a snahy o zatajení skutečné identity pak ještě hraje roli fakt, že státy, ze kterých prchají (některé) jsou fakticky zhroucené, takže takové běžné věci, jako vydávní nových dokladů, se prostě nekoná. Řada lidí tam taky měla vybombardované domy a byty. Zkrátka těch možností je víc. V každém případě skutečné důvody, proč někdo nemá doklady, lze u každé osoby jen těžko zjistit (respektive ověřit pravdivost).

Další odpovědi
anonym

Jak tak koukám, tak zatím jen tebe to zajímá.
Já si myslím, že proto, aby z nich v Evropě nevyčetli, že jsou občané USA.

gecco

Zajímá to policii při jejich evidenci…
A proč? – důvody mohou být různé – od ztráty dokladů po snahu o zastření identity…
😉