Proč jsou hýžďové svaly rozděleny tak a ne onak?

Nejlepší odpověď
bavario

Být horizontálně,při chůzi ze schodů by to byl pěkný klapot

Další odpovědi
cochee

Protože nám nohy rostou v ose těla a ne kolmo k ní :)

zjentek

Chápu, že si člověk jako řezník dokáže představit lecos, ale umíš si představit i to, jak by se nám chodilo, kdyby prdele byly rozloženy třeba horizontálně?

iceT

Kdysi dávno,když lidi měli ještě prdel v celku, tak jednoho hlupáka napadlo nařezat dřevo,ale neměl kozu, zato měl ještě hloupějšího kamaráda a takto to dopadlo, že od té doby mají lidi prdel na dvě půlky…viz odkaz
http://www.7nej­.cz/?p=1

anonym

Zjentek, no co, klapaly by. 🙂