freededa

proc jsou hurikany pojmenovány po ženách

proc jsou hurikany pojmenovány po ženách?vim že je to skoro to sami prijdou vlhke a kdyz odchazej berou baraky auta at tak ,ale vážně by mě zajimalo proč jsou pojmenovány po ženách

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to je ale pohrdání pravidly jak vyšité. Stejná otázka cca před týdnem. Podívat se do vyhledávače a zjistit, zda tu není něco podobného tě nenapadlo? To raději budeš zkoušet podvádět?
Doplňuji:
BANANe93, takže abys pro příště neměl problém s tím, co jsou podobné otázky a co je vyhledávač:
Podobné otázky najdeš dole pod odpovědmi k dané otázce.
Po pravé straně máš na obrazovce svůj avatar a nick. Pod ním je šedý rámeček, kde je napsáno Google Vlastní vyhledávání a vedle je ve žlutém poli lupa. Už jsi doma? Otázku, kterou chceš položit, stačí napsat do tohoto vyhledávače a odkliknout lupu. No a potom jenom koukáš, jaké divy se tam dějí. Garantuji Ti, že tam k hurikánům okurkový salát nenajdeš.
Kdyby sis konečně přečetl pravidla a kodex, tak by ses daleko lépe orintoval na vlastní stránce. Pokud budeš chtít ještě s něčím poradit, tak napiš. Je lépe se zeptat. Až tu budeš půl roku, tak s tím určitě problémy mít nebudeš.

Další odpovědi
anonym

Ve zdroji máš 9× totéž, naposled před 5 dny.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=hurik%C3%A1n

www

Dříve po ženách, dnes mají i mužská jména a právě ve jménech se střídají.

Zdroj: Net

BANAN93

:D a kde vidím když se na něco ptám kolikrát tu byla otázka zadána ????
já když zadávám otázku třeba „jak se jmenuje plavčice Pamela ????“

tak se mi pod tím ukazuje : podobné otázky
příklad : Chutná vám okurkový salát ?????
Roste letos hodně hub ????

To má být ono nebo se mi to ukazuje i jinde ?????????????????

SteimlX

Protože 68 je víc jak 13…
A protože už to tady bylo mooockrát