krftwrk

Proc jsou hlavy statu vetsinou narcisti ?

Proc vetsina nam znamych vudcu byli/ jsou narcisti ? Ku prikladu Venda Klaus, Milosh zeMAN, Adolfin HITler (ten byl i nacista !!! hrozna kombinace), Šalin…

Je to dano tim, ze jejich funkce jim zvysi ego nebo jsou lidi opravdu tak hloupoucky a voli s narcticke vudce schvalne ? (Nemluvim o nedemokratickych volbach)

Ps: je pravda, ze narcis nejcasteji onanuje pred zrcadlem ?

Odpovědi
anonym

S tou „onanií“ nevim – to se musíš zeptat výše zmíněných…
😁
Ale jinak jde o kombinaci osobnostních předpokladů (jinak by se nebyli schopni o úřad prezidenta ani ucházet, ne tak jej získat) a ´korupci´ mocí a jedinečností…