Super guy

Proč jsou čokolády Lindt drahé?

Odpovědi
Reganois

Jsou kvalitní, nebo aspoň kvalitnější než jiné. A za kvalitu se platí.

RyuzakiKate

Vzhledem k tomu, že je neustále vídám ve slevě, je nepovažuji za drahé. Jsou i dražší a s menší gramáží (a chuťově lepší). Lindt je asi taková střední cesta, stále jsou kvalitnější než většina nabízených „čokolád“.

elkon

Protože jsou značkové, cena však není o chuti, ale o značce. Já bych je nekupoval. Není nad Studentskou pečeť (ale tu správnou, hořkou, ne ty další „dodělávky“).

autacek

značka, kvalita, no co si budeme povídat, pro každého to není

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Jsou pravděpodobně bez palmového tuků a jiných ztužených rostlinných tuků.