Fienir

Proč jsou cikánky tlusté?

Myslim ty starsi, nemyslim ty mlade. Jeste jsem nevidel hubenou cikanku 30+. Je to tim, ze mely za zivot hodne deti?

Nejlepší odpověď
badisko

No nebo tim jak se maji dobre …nemusi do prace jen zerou a kynou ..

Další odpovědi
NikkiHeat

Viděl si je někdy jíst? A co sportovat???

mosoj

Jenom cikánky ?
Doplňuji:
Ani jedna z těch machen co vídám v marketech není cikánka.

Pepa25

Za prvé: příliš zevšeobecňující otázka, správně by mělo být „větší podíl obézních“. Za druhé: co se týká důvodů, předpokládám podobné jako u obezity Afroameričanek, a to především nižší sociální status a z toho vyplývající životní styl a životospráva. Ve vyspělých zemích dnes nikdo nehladoví, takže bohatší jsou naopak hubenější: dbají o sebe, investují do sportu, nesedí u televize atd.

leporela22

No jo každej má něco cikánky jsou tlusté černoší mají zase velkej penis a čínani jsou spíše menší

ptáč

http://www.de­toxikace-organismu.info/cerv-pohybujici-se-v-tlustem-streve/

ssbboo

Není to tím,že by byly bohaté.Naopak,jsou chudé(myslím v peněžence) a tak vaří z mouky.

anonym

Do budoucna, pokud si budeš brát nějakou holku, podívej se na její mámu jak vypadá. Předpoklad je, že tak bude vypadat i tvoje budoucí žena po letech.