Avatar uživatele
slevin

Proč jsou Češi takovi srabi? Neznám jiný národ v Evropě, který by byl ze všeho tak podělaný.

Původní dotaz

Proc jsou češi takovi srabi?neznam jiny narod v evrope,ktery by byl ze vseho tak pos…ý

Vulgární výraz jsem upravila.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
talka

Ty (ne)posero, ty proti tomu něco děláš??? Nebo jen kecáš/kritizu­ješ/soudíš ,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Srabi, v jakém smyslu. Spíš než srabáctví považuji za naši ne vždy dobrou vlastnost určitý druh podlézavosti a neschopnost si sami vládnout. Nejsvalnatější řeči vedeme, když nás někdo ovládá. Tuhle vlastnost jsme nejspíš zdědili po Kletech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Podobnou otázku mi nedávno položil jeden Ukrajinec,který nechápal proč jsme v r.1968 nevedli ozbrojený odpor proti Rusům.Odpověděl jsem mu,že tenkrát zde nebyli jen Rusové,ale i Ukrajinci v rámci Sovětského svazu a že jsme neměli za zadkem USA které válčili tenkrát ve Vietnamu a měli svých starostí dost.Moc se to tomu hrdinovi nelíbilo.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A který národ v Evropě je jiný a jak jsi to poznal ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V každé době jsou lidi jako srabi jiným způsoben, protože jsou jinak perzekuovaní.
Za komunistů jsem se jako dělník NIDKY NEBÁL vystupoval proti straně a vládě ( a lidi od nás z fabriky) protože jsme věděli, že za nás si k mašině na tři směny nikdo nestoupne když nás zavřou), zrovna tak na tom byli horníci, hutníci, dojičky, traktoristi.To jen ti, kteří se báli o své teplé fleky a to, že by museli dělat rukama, tak ti byli podělaný strachy něco někde kritizovat.
V dnešní době se já jako dělník bojím kritizovat, protože mně mohou kdykoliv vyhodit (a taky vyhodili) z práce a v padesáti letech se ta práce špatně hledá.
Takže co je lepší, za komunistů držet hubu a krok (ale to jsem já nemusel) a nebo dneska držet hubu a krok ( a to MUSÍM).Tenkrát i kdyby mně z práce vyhodili tak va každé druhé fabrice by mně s radostí přijali, dneska padesátníka nikde nechtějí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek