escrito

Proč jsou Češi rasisti??

Proč jsou Češi takový rasisti??? Mají rádi jen sami sebe. Podotýkám jsem bílý čech.
Doplňuji:
Odpovědi mě vůbec nepřekvapili, co tady člověk může čekat.

Nejlepší odpověď
quentos

mají k tomu důvod. Co si čeští cikáni dovolí, to nemá ve světě obdoby. Pak se tomu „rasismu“ není co divit. Rasizmus bych tu chápal spíš opačně, jako diskriminaci bílých.
Doplňuji:
tak na co čekáte, táhněte do Kanady. Nikdo vás tady nedrží.

Další odpovědi
Bumbes

Vysvětli mi ty „CHYTRÁKU“ proč jsou čeští cikáni takoví rasisti. Kdyby nám nenadávali do „bílých gádžů“, tak by se je člověk také snažil respektovat. Ale pokud se vždy najde nějaký legislativní pablb, například s myšlenkou na „pozitivní diskriminaci“, tak se není proč divit, že se to většině populace nelíbí (živit nemakačenka a roboty na sociální a dětské příspěvky).
Nastěhuj se na měsíc na sídliště Chánov, nebo Janov a pak nám tu můžeš poreferovat …
Doplňuji:
http://contri­tus.pise.cz/66890-jsem-rasista.html

ten který je

Nedomnívám se že Češi jsou rasisti.Podívej se na Vietnamce,jejich děti chodí řádně do škol,mají přátele a jsou nekonfliktní.Zkus jít v noci po Žižkově nebo Karlíně v Praze.To nemluvím o lokalitách v severních Čechách.Zkus to.Nejhorší jsou někteří politici kteří si na této problematice stavěli svou kariéru.Už jsem to zde jednou psal a se zlou jsem se potázal.

panenka

já si myslím že všichni češi nejsou rasisti záleží na tom zda k tomu mají nějaký důvod pokud myslíte že jsou rasisti například k cikánům tak se čechům nedivím,protože právě cikáni se neumí chovat myslí si že si můžou vše dovolit

Rico

Já osobně jsem sice čech ale můj otec je vietnamec a vlastníme velkou stavební firmu ,jednu z největších v moravskoslezském kraji ale v normálním životě je mi to houby platné protože všechny vietnamce hází do jednoho pytle, ve škole jsem se setkal s několika učiteli kteří očividně a evidentně jsou rasisté,jeden příklad uvedu,sedím v lavici a myslel jsem na něco co se netýkalo výuky,kdyžto najednou se mě učitel na něco zeptal a já jsem v tu chvíli nevěděl jak odpovět a učitel mi řekl tohle: Pane (mé příjmení) vy jste duchem snad pořád na tržnici ?? : a to mě tak vytočilo že jsem si stěžoval ředíteli školy že se mi nelíbí chování učitele k mé osobě a že to beru jako útok na moji osobu s rasovým podtextem,ale není to jediný takový případ který se vztahoval na moji (barvu) kůže,mohu říci že opravdu někteří češi nejsou tolerantní k cizincům jiné barvy pleti ikdyž jsem se tady narodil a mám české občanství,takže souhlasím s escrito i s ten který je,přeji všem hezký zbytek večera

aramah

Proč rasisti? Když řeknu nemám ráda Němce taky hned neřvou že jsem rasista. To je taková moda,a Romové z toho umí těžit! Tohle mě fakt točí..

anonym

Ani tahle tě nepřekvapí-nejdřív si ten guláš v hlavě trochu srovnej.Tedy – pokud to půjde.
Hodně štěstí,budeš jej potřebovat.

GangstaHelper

Váš dotaz zní „Proč jsou Češi rasisti?“

Odpovědí je prostě „ta naše povaha Česká.“

Čech je jak bílej (gádža), tak přece i rom (cigán), to byste si měl uvědomit. Takže Vám dávám za pravdu, češi jsou rasisti, jak bílí, tak i ti opálnení. A předhazujou to před sebe stejnou měrou. Problém je v tom, že pokud je obětí menšina, má to větší pákový efekt. A přesně to zasáhlo i Vás. Tak co tady člověk může teda čekat?

ReHu

Už jen to, že jsi o sobě napsal, že jsi bílý čech, naznačüje rasismus.
Myslím, že češi nejsou o nic víc rasisté, než jiní lidé kdekoli jinde, jen ale víme o místních incidentech a za hranicemi zase vědí o těch svých. Sem tam něco prosákne i za hranice všedních dnů.
Mě osobnmě je např. zcela fuk, jestli je ten někdo bílý, hnědý nebo puntíkovaný. Zajímá mě, jak se chová a jak myslí.

nabubindes

všichni si uvědomte jedno, automaticky všichni spojujete rasizmus s cigánama, PROČ? tady není něco v pořádku… největší rasisti jsou čeští cigáni a dobře toho využívají!

martina1

Proč?Protože každý den, ať už v novinách nebo v televizi nebo na netu,někdo rozebírá tuto problematiku.Češi jsou chytlaví a jak si mohou ponadávat,tak se hnedka chytnou.Mnoho lidí,po jedné neblahé zkušenosti a článcích v novinách začne nenávidět menšiny.Dovolím si tvrdit,že jen mákokdo ví,jaký problém ti kteří lidé způsobují a co s nimi dělat.Ostatní jen hloupě nadávají.

anonym

Neptej se,zamysli se.Oni jsou rasisti-chudackove a nejradeji by nas ovladali. K politikum,maji to zamotane,chteli by resit Romy,ale kde vzit cikany,kteri jsou narodnosti Cesi.Tak se nic neresi a zakon se uzivi.Rasismus je neco,co by meli zrusit!

Michal

Proč,to nevím,ale v každém národě jsou rasisti někde méně jinde více.Televize na nás chrlí různé informace a my se " učíme"
to dobré i to zlé.Rasismus není naše národní specialita.

mojitek

Myslim ze mas psychicke problemy,mel bys spis navstivit specialistu nez obvinovat slusny lidi z nejakeho tveho imaginarniho rasismu

Diatrion

Romové jsou jenom nekulturní hovada! Člověk to s nimi skouší po dobrém a se zlou se potáže. Jenom děti obíraj o peníze a všem vyhrožujou a nadávaj! Lidi, někdo si asi myslí, že jsou i slušní, ale těch je tak zanedbatelné procento, že ani nemá smysl o tom mluvit. Sami víte o čem mluvím, a pak se divíte že jsou češi rasisti???? Já jsem taky rasista a přiznám si to. Spoustu mých přátel okrádají a vydírají a někdo by to měl už ZASTAVIT!!!!! Kdo tvrdí že ne ani nemá páru vo co Go!