Proč jsou celebrity (herečky, zpěvačky, modelky) každou chvíli těhotné? To jejich pánové neznají kondom?

Nejlepší odpověď
Andělé

Každou chvíli?? Nerozumím…Tím,že média píší,že někdo z celebrit čeká potomka,je něčím rozdílný? V tom nevidím naprosto žádnou odlišnost. Leda to,že o nich píší…
Chtít dítě je snad přirozená touha každého člověka. Žádný z nich nemá hafo dětí,mají je jako my „ostatní“.

Další odpovědi
terry

Jak každou chvíli?
Která je těhotná každou chvíli?
Vždyť mají mají své 1 – 2 děti?
Co je na tom zvláštního?

Tak stupidní otázku opravdu může položit jen anonym.

ten který je

Nespletl sis ty celebrity s některými našimi spoluobčany?:-)

rosinka

U některých je to tím, že chtějí ukázat světu, že jsou taky dobré mámy, nejen modelky atd. Něco podobného, jako když modelky studují VŠ. Nemůže jim pak někdo říct, že jsou úplně blbé. Zvyšují si prostě svoji hodnotu.

lexx

víš…v těchto společenských kruzích je kondom legrace tak leda pro gymnazisty…

Meropa

Myslím si že ony téměř všechny ženy jsou každou chvíli těhotné, akorát to není v televizi, časopisech apod.