pariskiki

Proc jsou blondyny tak blbe? A pritom tak krasne a bohate?

Nejlepší odpověď
barnajka

Ty drby o blbosti blondýnek šíříme my, nepohledné nemajetné (=žárlící) brunety 😉

Další odpovědi
dědapetr

Neznám žádnou blondýnu která by byla blbá.Na to jsou jen fory a dělají si z blondýn legraci.Co jsem slyšel tak nejhorší jsou blondýny romského původu.

jaroš

Bohaté jsou proto,že nejsou blbé,ale krásné.

sejtanka

Myslím si,že ta blbost není barvou vlasů,ale tím,co má každý v hlavě,každému nám byl nadělen rozum a mozek a je na nás,jak ho používáme..mi­mochodem,krás­né jsou nejen blondýny.

Lenjička

Za a) Nemyslím si, že blondýny jsou blbé, za b) Inteligence není vše, některé ženy – ačkoli nemají vysokou a popletou i recept – mají ženskou krásu, nějaké vnitřní vyzařování. Jsou sexy, hodné, charismatické, cokoli 🙂 Blbost není ten největší problém 🙂

venkovan

Se zajímavou verzí o tom proč se říká, že blondýnky jsou blbé přišlo známého dítě ze školního výletu v Praze. Průvodce školní třídy kouskem pražské přírody jim prý říkal, že kdybychom uměli naslouchat tomu co šeptají a co si vypravují stepní trávy a byliny, tak bychom slyšeli, že Mongolové když najížděli loupit do stepí kde žili Slované a Germáni, tak lidi ze svých vesnic utekli se skrýt do okolní krajiny, Blondýnky se se svými „slámovými“ vlasy se v suché trávě dobře ztratily (schovaly) a Mongolové po step jezdili a nadávali, kde ty blbé blondýnky jsou, zas se domu potáhneme jen s fousatými tmavovláskami (tenkrát se tak na oholení nedbalo).
No nevím, ale děcku se to tenkrát líbilo víc než vědecké výklady a všem to vypravovalo (dítě je blonďatá slečna).

ReHu

Nevšimla jsem si souvislosti mezi blondýnami – blbostí – krásou – bohatstvím.

poa.li

To se nedá říct paušálně… Proč jsou lidé tak hloupí, že ti bohatí se nerozdělí s chudými? atd…

johana 56

Kdo ví, jak nejlépe využít toho, co dostal do vínku,není blbý. A proto má!

jey

Jsem blondyna !!!
Nejsem ani blba, ani bohata ani krasna !!! Tak to budou asi pomluvy :) Jey