afro.minerva

Proč jsou anorektičky tak blbě oblíbený?

Už hodně dlouho mě v hlavě vrtá jedna otázka. Proč jsou, proboha, anorektičky tak děsně oblíbený. Všude se přece propaguje, že je to špatný, bejt něco takovýho. Ale jakmile je nějaká holka vyzáblá na kost, tak se z ní můžou všichni pominout. Je to snad tím, že vypadají jako křehotinky? (nemyslím normální štíhlý holky, ale ty co fakt nejí)

Nejlepší odpověď
bond73

Nemyslim si, ze by anorekticky byly oblibeny ,spis je to neopak, lidi v nich vidi jen tu hruzu,jak polknou sousto a ihned ho zvrati,domnivam se ,ze nejsou v oblibe a ani jim nemas co zavidet,protoze takova anorexie, je docela dost zakerna nemoc,nevim zda jsi,ale pokud ano, bud radsi plnostihla a plna energie.

Další odpovědi
panenka

taky to sama nevím proč je to tak.mě by to taky samotnou zajímalo.o tyto holky je velký zájem hlavně v modelingu.

HerbiG

me se osobne nelibi … a rekne ti to i vice lidi …

Retko

Nevim teda kdes to slysela. Pokud se kouknes na ty spravny obrazky, kde jsou zobrazena skutecna anorexie, tak nevidim v tom nic pritazliveho.

Mam rad hubeny, ale ne moc, kde jsou videt zebra. A takove teda v showbussinesu moc nevidim.

COVERENDER

No prave ze tyhle holky uz v modelingu uz oblíbené nejsou. Bylo v televizi ze módní firmy uz si delší dobu vybírají dívky klasických ženských tvarů a ne tyhle vyzabliny. A ze by byly tyhle holky nejak extra oblíbené ve společnosti? Pochybuju…

Agnes

Ahoj, nemyslím si, že by anorektičky jako takové, byly oblíbené. Oblíbené jsou štíhlounké a drobné postavičky, které jsou krásné, ale anorexie je nemoc, krásně nevypadá, takže pochybuju, že by se někomu mohly anorektičky líbít. Podívej se třeba na youtube-anorexie, může snad tohle někdo považovat za krásu? Ne!Takže buď klidná, anorektičky nejsou oblíbený.

Nuk nuk

Nevšimla jsem si, že by anorektička, zvlášť v pokročilejším stádiu, budila nějaký zvláštní obdiv.
jistý trend v tomto ohledu vyvolala někdejší britská modelka Twiggi. Ta, kromě toho, že byla extrémně hubená, měla ještě spíše chlapecké tvary. Ale to bylo v 70. letech.

Dnešní modelky jsou obvykle velmi štíhlé, ale nesmí jevit známky vyzáblosti nebo něčeho podobného. Jakmile se dostanou pod určité míry, obvykle musí profesi ukončit nebo alespoň přerušit.

MacinaN

Taky si nemyslím, že by anorektičky byly zrovna dvakrát oblíbené. Naopak, příjde mi, že poslední dobou zase „přicházejí do módy“ spíše boubelky. Jediný, u koho jsou anorektičky podle mého oblíbené jsou obchodníci s oblečením, protože vždy když jdu nějaké oblečení nakupovat, tak všude vidím jen samé malé velikosti… Právě proto jsem moc ráda, že se mi podařilo najít tuto stránku http://www.plnej­sitvary.cz/ která se naopak zaměřuje spíše na oblečení pro plnoštíhlé. 🙂