Marty Koller

Proč jsem se narodil s lehkou mentální retardací?

Jsem synem alkoholické prostitutky to není ten důvod?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Asi tvou matku ošustil nějaký retard, co si nebyl schopen najít jinou díru. Ostatně, tvá máma asi taky nebude raketová vědkyně, když roztahuje nohy za prachy.

Další odpovědi
elkon

Ochlasta žena + ochlasta chlap = retard dítě. Jednoduchá rovnice.

Rokio

Protože si v minulém životě konal špatné činy, které převážily nad těmi dobrými.

annas

Příčiny vzniku mentální retardace spíš zanjí Vaši rodiče , případně zjistí lokař, než někdo cizí.

Mentální retardace může vzniknout ve třech obdobích:

prenatálním (před narozením dítěte) – kvůli infekci matky během těhotenství, jejímu špatnému životnímu stylu, úrazu
perinatálním (během porodu nebo těsně po něm) – porod může být protrahovaný (dlouhotrvající), může dojít k hypoxii plodu, tedy k nedostatku kyslíku atd.
postnatálním (po porodu do 2 let věku dítěte) – infekce, úrazy, záněty mozku, těžká žloutenka, špatná výživa
konsagvinita – blízké příbuzenství mezi rodiči

Svou roli zde hraje i dědičnost a specifické genetické příčiny jako například chromozomální aberace, která způsobuje Downův syndrom. možné příčiny

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ment%C3%A1ln%C3­%AD_retardace

Kelt

Hlavní je to, že jsi se narodil. To je tvé první vítězství. Dostal ses až tady, ovládáš počítače, máš určité zájmy názory. Uvědomuješ si sám sebe. Bohužel minulost nemůžeš změnit, ale když si vytýčíš cíle , kam se chceš dostat, tak je to jen otázka času. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Za 5, za 10 let můžeš být čímkoliv.
Držím palce.

led

Nie za všetko sú zodpovední otec a matka. Sú zdravotné prípadu, kedy sa zdravotný problém objaví až v nasledujúcom pokolení, niekedy aj 3–4 stupni. Teda môže sa stať, že nesiete v sebe dedičstvo vášho x-tého predchodcu a nie, ako sa mýlne domnievate, že vinníkom je matka (otec), ktorí sú zjavne v skutočnosti len prenášačmi.

Vo vašom prípade ide zjavne o neukojenie vášni z "nedocenenia zo strany vašich kamarátov. Dúfam, že sa už konečne spamätáte a začnete sa venovať otázkam skutočného života a nie svojim fikciám, ktoré mnohých na tejto stránke už nudia.

Marty Koller

Kazatel: myslíš si tedy že je kurva? A co je na tom špatného?