mosoj

Proč jsem přispěl na pomoc zaplaveným ?

Dnes jsem přispěl na konto pomoci zaplaveným. Nikdo mně o to nežádal.
Jsem hlupák ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimate-si-kdyz-ma-nekdo-z-vasich-znamych-pratel-problem-snazite-se-ji-pomoci

Nejlepší odpověď
iceT

To není o hlouposti,ale o tom,že nejsi sobec.
Akorát se najdou igelitenti,co si myslí,že kolem jejich řitě se točí svět a nikoho nepotřebujou.

Další odpovědi
annas

Jsem na tom stejně jako vy. Protože jsem na vlastní kůži zažila povodeň v r. 1997, cítím s ostatními. Tehdy také mnozí jedinci pomohli. Člověk si uvědomuje, že někdo na něho myslí…

Krepy

Nejsi hlupák, proč by si měl být hlupák? Obdivuji takové lidi a jsem rád že ještě mezi náma jsou. A neboj se, svět Ti to vrátí :)

Reezo

to by jsi měl vědět jen ty sám. Není přeci potřeba slyšet od ostatních jejich názor, ale jestli jsi to udělal ze srdce. Měl by jsi vědět, jaký z toho máš pocit.

briketka10

všichni přispíváme ze zákona
takže každý povinně stovečkou
i Pepa88 :))
ať se nám to líbí nebo nelíbí a
myslím si, že on žbrblá..