petka.s

Proč jsem moc inteligentní?

ja jsem si to nakukala. ja to vím

Nejlepší odpověď
ivzez

To se ti jen zdá, neboj…

Další odpovědi
Edison

Božínku, a jak se Ti takové neštěstí přihodilo?

Drap

A to ti nakukal kdo?

Emefej

To máš z těch náročných knížek – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cetli-ste-neznalek-v-kamennem-meste

Mc Merkurion

… a na to jsi přišla jak ??? … teda u vás musí bejt puch, víš co se říká: že sebechvála smrdí … tak vyvětrej …

led

Nebojte sa, ste nevinná, nemôžte za to.

Dodatok
marci1
aj inteligentný človek môže byť hlúpy
rovnako
aj hlúpy človek môže byť inteligentný
pretože
inteligencia názorovú a charakterovú hlúposť nestiera.

Michala11

To je jediné co na světě neschází- rozum- každý si myslí, že ho má dost. Jen moudrý člověk ví, že je stále co dohánět.

orestez

Akční nabídka 13% masa, vepřové kůže, kuřecí separát, kafilérie bez kosti?

EKSOT123

Jestli to nebude předávkováním:
Jaká je nejinteligentnější buňka v ženském těle? Spermie.

marci1

Údajně pokud nemáš tyto návyky „hloupých“ lidí, tak jsi inteligentní:

  1. Hloupí lidé obviňují druhé za své vlastní chyby
  2. Hloupí lidé musí mít vždy pravdu
  3. Hloupí lidé reagují na konflikty hněvem a agresí
  4. Hloupí lidé ignorují potřeby a pocity ostatních lidí
  5. Hloupí lidé si myslí, že jsou lepší než všichni ostatní

https://euroz­pravy.cz/zahra­nicni/eu/184506-jak-poznate-ze-jste-inteligentni-hloupi-lide-maji-pet-navyku-ktere-chytri-nemaji-tvrdi-vedci/