dgfdgf

Proč jsem dřív nemoh počítač zapnout a restartovat, když v něm byl zapojenej přenosnej HDD a flashka a teď můžu?

Nejlepší odpověď
Justin1

Možná jsi změnil pořadí disků, kde má počítač hledat operační systém ke spuštění. Pokud má nejvyšší prioritu vnitřní harddisk, tak počítač startuje rovnou z něj a na ty připojené disky se nedívá.

Další odpovědi
podger

Pořadí Boot disků je primárně nastaveno v BIOS.
Pokud počítačem nazýváš takovou tu krabici, je odpověď o řádek výše.

Pokud počítačem nazýváš Notebook, ten je uživatelsky přívětivější, páč si do BIOS nenechá kecat od kdejaký lamy