Michal Kole

Proč Josef Vojtek z Kabátu taky nehraje na kytaru při koncertech? Na jaké hudební nástroje Pepa umí hrát ?

Nejlepší odpověď
anonym

Hraje na harmoniku a občas na kytaru.
Doplňuji:
Výborně zpívá. Kapela obstará bravurně vše ostatní. Rozdělení úloh na jevišti je podle mne dokonalé. Pepa to nejspíš dobře ví. Tak proč by to měl kazit tím, že ho právě popadla neodolatelná touha si zabrnkat? Kdyby měl zájem se zviditelnit jako kytarista, určitě by to už dávno udělal.
Stejně ho podezřívám, že chodí hrát na bazén.

Další odpovědi
Rocker

Ve spoustě rockových i metalových kapel jsou zpěváci,kteří nehrají na žádný hudební nástroj.Jestli umí Pepa na něco hrát nevím,všude o něm píšou jen bláboly s kým se oženil,rozvedl,má děti…to je jako bych četl blesk:-( Ale určitě umí plavat:-)

Robert_PM

Michale Koleso, psychiatrická léčebna v Dobřanech je blízko.