Proč Jiřímu Paroubkovi nepomohla „levicová média“?

Nejlepší odpověď
anonym

myslíš rudé právo, ohníček a mladý pionýr ?
Doplňuji:
pomáhaly prodejné billboardy , asi to nestačilo

Další odpovědi
Bumbes

Levicová média mu pomáhala, ale jen tak vlažně a symbolicky. Tím, jak se poslední půlrok choval tak sebejistě, vzbuzoval dojem, že moc pomoci nepotřebuje a voliče přesvědčí vlastní výřečností. Bohužel se v tom spletl…
A spolustranická anti-pomoc Jandáka (s buranskými názory), Škromacha (se sebejistým výsměchem), Brožové (s názory milionářské prostitutky) výsledky voleb také pěkně srazily do minusových hodnot.

anonym

Kazdy sveho stesti strujce,ne?

anonym

Ale ona mu pomohla,jak je vidět.
Ta otázka je opravdu aktuální,má smysl.
Proč před měsícem nepršelo?

Neguš

Myslím si,že levicová media ani nejsou.Nebo o něčem víte? A tak to probíhá už dost dlouho.Uměl by se politické strany,která sice vyhrála volby,ale není ji to nic platné,zastat?Mys­lím mediálně.Nikdo přece není jen černý nebo jen bílý!