štamgast

Proč jim nezablokují stránky?

Proč Islámskému státu nezablokují stránky a Youtube kanály kam dávají videa vražd a výhružek? Copak nemají mocnosti hackery aby jim to zablokovali?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Na blokování stránek bych se vybodla, je potřeba zablokovat celý islámský stát, vyprdnout se na lidská práva a jednou pro vždy to vyřešit.

Nechápu proč se s nimi tak mazlí:-(((((

Další odpovědi
anonym

Teno stát potřebuj vyhladitnic jiného,je to pro lidstvo hrozba.
Mám schovanou jednu popravu,je to děs co po mailech chodí.

honza19hk

zablokováním stránek jim v zabíjení nezabráníš.
Jediná možnost je evakuace civilů a pak kobercový nálet.
USA kdyby chtěli je můžou vymazat z mapy za jednu noc.

zjentek

protože pak by tento „nepřítel č.1“ pro tebe již přestal existovat a příčina skutečného zla by potom mohla být shledána tam, kde skutečně je ..zkrátka je ti mnohem lépe, když žiješ v bludu, že tě „někdo“ před „někým“ chrání ..je to sice škoda, ale podle svý otázky vidíš, že to má velkej účinek

Emefej

Zablokování stránek nic neřeší. Jedinou cestou by byla společná vojenská akce Západu a Ruska odsouhlasená také Čínou.