stana73

Proč ještě nespíte?

Doplňuji:
Jsem ve stavu nemocných,ne že bych se nudila,ale ráda si „povídám“ a poznávám lidi :D

Nejlepší odpověď
ten který je

Zítra jdu do práce až v 16:00 a nechce se mi spát.

Další odpovědi
quentos

… a měl bych? mám v tuhle hodinu vrchol produktivity a na ranní jdu až ve čtvrtek ;{)>

dagry

Protože jsem sova a ty spí většinou ve dne.

anonym

kdybyste věděli co jsem ted řešila a co provedla týdny byste nespali a doživotně se smáli já mám po spaní a asi si půjdu hledat nějakou cestu kudy budu moct ode dneška chodit ale asi to bude kanalizace aby mě nikdo nepotkal,jinak všem ostatním přeji krásnou dobrou noc

panenka

Protože se nám stanko ještě nechce a je nám s tebou u tvých otázek dobře 🙂
Doplňuji:
A proč ty nespíš?

Miroslavst

Stačí když odpovím protože?
Ne proto, že se mi ještě nechce spát. A proč nespíš ty? :D:D

anonym

protože bych tu potřeboval asi někoho, kdo mě tak přibližně ve 22:00 (obvzvlášť tedy v něděli) vezme něčím těžším po hlavě 🙂

Jahoda

Nějak se mi nechce a stejně bych neusla…

Radak

Já nespím, protože se mi ještě nechtějí zavírat oči. Ale za chvíli začnou. A tady je dnes opět zábava.

Mili @

A já vstávám ve 4 a zatím se mi hernajs nechce spát…
To zas bude kruté ráno…

chucky

Teď jsem přišla z práce a zapla počítač

ten který je

Já ve stavu nemocných nejsem ale mám rýmu Stanko.:-(

panenka

Tak to jsi Stanko na správné adrese