mosoj

Proč je zvědavý Velký Bratr?

Na Facebooku mě stále Velký Bratr otravuje otázkou " Co se mně honí hlavou ?".
Jednak co je mu do toho a co mu mám asi odpovědět když jsem asi před šestou operací !! a čekám na telefon ze špitálu, protože nejsou volné termíny !! ??

Nejlepší odpověď
ten který je

Facebook nemám.Není to tak dlouho co jsem se zůčastnil setkání spolužáků po letech a každý se divil že ho nemám.Dost lidí mne do toho tlačilo,ale nejdu do toho.Tím nechci říct aby jste ho zrušil.Mávněte nad tím rukou,vždyt ještě před pár lety jsme nikdo z nás nevěděli co to FB je.:-)Držím Vám palce a at si Velký Bratr trhne nohou!

Další odpovědi
tom004

Tak ho zruš jako já,a máš klid.Stejně je už nepoužitelný.

hanulka11

přesně tak ,jsem ráda že jsem ho zrušila a je klid

anonym

Me nez ten facebook " rozcilila " ted ta vase cesta do nemocnice !! Co nam to tu vyvadite ?? Koukejte se dat do kupy , at mate operaci co nejdrive a uspesne za sebou a hned se mi sem vratte . Ja vas z te narkozy hned probudim a nabudim. ! 🙂
I ja jsem takovy velky bratr .. nesnesu , aby mi marodil nekdo z mych znamych a moji sousede. ! ;-( :-p
A jen doufam , ze mi na tohle neodpovite , co je mi do toho… 🙂
Uzdravte se , drzim vam palce a urcite nejen ja .. tady. !! -iv-