151kbar151

Proč je zrovna Ukrajinská verze Odpovedi.cz?

Proč ne třeba Anglická a Německá?

Nejlepší odpověď
anonym

Ukrajina je významný trh a odbytiště (má 46 mil. obyvatel), to my jsme proti tomu pouhé prdítko.
Navíc je u nás značná ukrajinská menšina, která pravidelně cestuje domů.
A protože výnosy podobných webů jdou z komerčních reklam, stejně jako při expanzi na Slovensko, se jedná o propagaci zdarma, úsporu vstupních nákladů a předpoklad rychlejšího rozjezdu.
Doplňuji:
Ad chudst – při interwiev zakladatele Slevomatu, přiznal, že se nechal při pobytu v UK inspirovat tamější verzí, která tady ještě v té době nebyla. Díky tomu měl náskok, který, jak sám přiznal, mu ušetřil vstupní kapitál. Nemusel si brát úvěr a dařilo se mu to postupně profinancovat z výnosů.
Možná odpovědi měly podobný impulz nebo podnět.

Další odpovědi
hanulka11

to jsou ale otázky na admina

chudst

A doplnim Dr.Axla – napriklad Anglie uz sve Odpovedi ma – http://www.an­swers.com/ O nemecke verzi nevim, ale jiste je ma take. Jen proste nepatri pod stejne spravce, jako cesko-slovensko-ukrajinske Odpovedi.
Doplňuji:

  • iv-: to bylo prvni, co jsem zkusil, ale nechtelo se mi cekat zastydi se Je fajn mit to potvrzene, diky :)

anonym

Nemecka : www.Antworten.de

  • iv-

Doplňuji:
Chudste , ja to sice s tim poradnikem – cekanim tam take nechapu , ale stranky to jsou. 🙂

  • iv- P.S chodim obcas na gutefrage.net