bolak

Proč je zívání příjemné?

Uvolňují se při zívání do těla nějaké látky nebo tak něco? To asi těžko ne?

A neříkejte mi že nemáte při zívání naplnou hubu lehce příjemnej pocit..

PS: Kdo z vás si při čtení otázky zívnul?
Doplňuji:
Bohemica: Tak nemáš při zívání otevírat pusu…

Nejlepší odpověď
anonym

No, prý se nějak rychle nadopuješ kyslíkem nebo co. Já mám problém, že mi občas- nikdy předem nevím kdy, loupne v pantu čelistí, a to je taková bolest, že požitek ze zívnutí -veškerý žádný.
Doplňuji:
hanulka11– to já mám potom slzy v očích taky ! :((

Další odpovědi
hanulka11

taky nemám požitek -slzí mi vždy oči :D:D:D

briketka10

při zívání mám vždy příjemný pocit uvolnění jakoby v hlavě ách.. :)

manon

Zívla jsem při čtení a zívám znovu když toto píšu :)