zjentek

Proč je Windows tak primitivní?

…i já jsem zvládl přeinstalaci a takže tady můžu strašit v „novém kabátě“ …to v Microsoftu nedokážou zabezpečit tak, aby se kdejaký primitiv nedostal na síť?

arygnoc: i kdyby to byla pravda, jako že není, tak když už jsme u tý primitivity, tak bys mi k tomu ještě musel přibalit informaci, jakou cestou si takovej soubor otevřu, pánč když vrazím do stroje instalační cedlo já, tak mně to úhledně nabídne instalaci, ale žádnej CD adresář se složkama a souborama se mně nezobrazí ;qqq

Nejlepší odpověď
gecco

Win nejsou primitivní – naopak – jsou extrémně složité – jen proto, aby se jako jednoduché mohly uživateli jevit… A aby i tys mohl na síť…
😉
Takže tě vítám mezi AjŤákama…
😉

Další odpovědi
anonym

Doufám,že máš na mysli tvoji pirátskou verzi ,se kterou se zde chlubíš?
No nevím kdo je primitivní.

arygnoc

no vidíš, a to nevieš nájsť cd-key pre xp (a pritom je na inštalačnom cd).

😉

lexx

je složitý ažaž ale zároveň jednoduchý na obsluhu aby to zvládla i Hanka školačka, je to operační systém, co to má se zabezpečením sítě ? na to je jiný SW

Emefej

Windows a primitivní? Složitější jádro žádný jiný OS nemá.

zjentek

Jugar, dolož důkaz, jinak je to křivý obvinění ..a mimochodem mně něco dlužíš, tak se nestarej o hovadiny a plň slovo, fotbalisto ;q

cochee

@arygnoc: můžeš upřesnit tvrzení, že na instalační placce WXP je product key? Kde?

arygnoc

I386/UNATTEND.TXT

😉

gecco

WTF???
😁

Arygnoc – tento soubor je na každém instalačním CéDu W_XP – týž…
Myslíš, že všechny instalace mají týž ProductKey?
Jde o vzorový příklad, jak napsat texťák pro bezoblužnou instalaci…
😁

arygnoc

na každom cd je iný kľúč.
treba vyskúšať.
tudíž tie súbory NIE SÚ rovnaké na každom cd.

😉