samicek333

Proč je vše ráno a večer horší?

Proč je vše ráno a večer horší? Když si třeba narazím loket, tak přes to ještě de, aler večer to bolí mnohem ví a ráno taky, pak se to zas přes den uklidní a tolik nebolí. To stejné, když mi je třeba špatně a mám kašel nebo tak něco, saz je to večer a ráno horší…

Nejlepší odpověď
www

Pohmožděniny bolí více po jejich námaze, tzn. večer. Potom také ráno, poněvadž jsou ztuhlé, tak při rozhybování.
S nemocemi je to podobné, večer bývá např. větší teplota, ráno třeba při kašli zase musíš dostat ven usazené hleny.
Ale jsem laik, tak to tak ber 😁

Další odpovědi
baghira

Přes den se třeba zabýváš jinými věcmi, tak na bolístky není čas.