Kokoska Dee

Proč je voda součástí všech živých organismů?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Bedy

To je otázka jako „Proč se Země točí?“. Voda je prostě základní podmínkou života, navíc v ní život vznikl. Ve vodě probíhají veškeré děje v organismu – bez těch dějů bychom nemohli žít.

Další odpovědi
M.

A nechcete se zeptat na ještě něco podobného? například „Proč jsou vlastně lidé?“ „Proč vlastně existuje Vesmír?“ ..
Lidé jsou jednoduše z vody, tohle se snad nedá nějak .. vysvětlit, aby to dávalo 100% smysl. Ve Vesmíru jsou určitě bytosti, které vodu nepotřebují a čerpají energii a všechno ostatní z něčeho jiného.

mojitek

…všech živých organismů (na Zemi)… o ostatních mimo Zemi nemáme zatím ani páru na jaké jsou bázi..

mosoj

Protože pán bůh tehdy ještě neznal pančovaný alkohol !!!