Avatar uživatele
dudu

Proč je více stoletých mužů?

Vážení, ke svému velkému překvapení jsem se z výsledků světových statistik dočetl, že ženy sice v průměru žijí o něco déle než jejich protějšky, avšak sta a více roků se většinově dožívají muži!!
Marně si lámu hlavu nad příčinou?
Dodnes jsem akceptoval názor, že pokud chlap na stará kolena zůstane bez ženské, postupně chátrá až posléze zcela zvlčí a nakonec jako troska opustí naše slzavé údolí. A ejhle, podle statistik to neplatí.
Je snad třeba vše chápat tak, že vysokého věku se tito ogaři dožívají proto, že jim to matka příroda umožnila právě díky absenci nabytečného oprašování , respektive snad až zhoubné péče, kterou by jim jistě v dobré víře věnovaly již v pánu odpočívající drahé polovičky?
Platí i v tomto případě rčení, co Tě nezabije, to tě posílí. Také zde se snad příroda chová logicky, i když krutě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, quentos, Jahoda, anonym, kokoťenko, rynek878 před 5049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

taková malá perlička,znám jednoho 100 letého kmeta,který u nás pracoval do svých 80ti let,potom šel do důchodu.Poenta je v tom proč se dožil tak vysokého věku,že prý je od svých 60ti let bez ženský,tak mi to prosím vysvětlete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já se toho nedožiju.Má paní na týden odjela a už začínám vlčet,dělat blbosti a pomalu chátrat. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnr54

I Dalibor Janda zpívá „STOLETÝ STAŘEC“.Něco asi na tom bude,ale co!To nevím…Ale píseň je moc pěkná a dojemná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek