Marcus

Proč je ve směru do centra za Nuselským mostem provizorní semafor?

Nevidím pro totiž jediný rozumný důvod.

Nejlepší odpověď
anonym

Jó, hochu, stačí sledovat Novinky.cz – viz odkaz:

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/275184-novy-semafor-na-magistrale-uz-reguluje-provoz-legerova-prisla-o-kolony.html

Další odpovědi
venkovan

Rozumný je – auta nestojí v ulici, ale na mostě kde je větší průvan.
Na ten semafor jsou dva zcela rozdílné pohledy. Lidí co bydlí v Legerovce a lidi co sedí v autě.
Který je ten lepší?
Mimochodem – provizorní je jen na nějakou dobu, zřejmě po vyhodnocení bude již stabilní.

KdoSiOdJinud

V ulici dále za semaforem je pak poměrně nový rychlostní radar. Podle některých jazyků neplnil díky kolonám účel a „nevydělával“, takhle auta zastaví jak na startu závodní dráhy a tradá…