akvidzerp

Proč je v tv tolik reklam?

Příde mně že je víc a víc v televizi reklam.A to jsou najednou samí sponzoři pořadu a delší a delší reklamy.Příde mně že dřív tolik reklam všude sebylo čím to je?A to nemluvim o internetu…

Nejlepší odpověď
Bobule

No rovnice je jednoduchá ( reklama – peníze ) Tudíž čím více reklam v TV, tím více penízků pro televizi 🙂

Další odpovědi
Drap

Peníze, peníze, peníze

Michal Kole

Aby televize měli zisk 🙂

Komerční TV (Nova, Prima) jiný zdroj přijímů nemají, na rozdíl od České televize, která má koncesionářské poplatky, které jsou taky dost trnem v oku.

suaeda

Reklama rovná se příjem peněz. A to nejen v TV ale i časopisech a novinách.
Co mi na televizních reklamách vadí nejvíc?
Jejich externě zvýšená hlasitost. U zahraničních stanic to nepoužívají, ale u nás jakmile začne ve vysílání reklama tak je naráz zvýšena hlasitost. Nevýhoda extra zvýšené hlasitosti je zejména v bytových domech. Člověk se dívá v noci na vysílání, které je najednou přerušeno burácivou reklamou jež zaručeně probere sousedy v celém okolí.