Boy 13

Proč je v SMS zprávě nějaká část textu modře podtržená?

Mám mobil Samsung s androidem a když mi přijde od někoho SMS zpráva, tak třeba tam jsou modře podtržená čísla. Proč to tak je, a co se stane, když na ty modře podtržená čísla kliknu ? Díky.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Buď jde o odkaz, popřípadě se mobil domnívá, že je to telefonní číslo či tak něco a tímto zvýrazněním poukazuje na možnost následných akcí (po stisknutí). U odkazu otevře prohlížeč a zobrazí dotyčnou stránu, u tel. čísla nabídne možnost jeho uložení do kontaktů atd. ;) :)

Další odpovědi
Hlada

Je to podobné, jako odkaz. Otevře se tabulka Výběr akce. Na ní si můžeš zvolit vytočení čísla nebo otevření stránky. Vyzkoušej si to.

Emefej

Nemám chytrý telefon, ale předpokládám, že systém číslo v SMS pokládá za telefonní číslo a po kliknutí na něj by mělo dojít k jeho vytočení. Pouze můj odhad, proč si to nevyzkoušíš?

da ny

Nemám chytrý telefon, ale tlačítkový (2 roky).
Pravidelně mám, již nějakou dobu, modrá, podtržená čísla v sms, s potvrzujícím kodem od banky.
Při sms ze všech služeb, doručujících balíčky atd., atp.
Vždy jsou modrá jen čísla (účtů, finanční částky, čas, kody, piny…).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.