klumprt

Proč je v reklamě na Mattoni fousatá ženská?

K vidění zde, hned na začátku: https://youtu­.be/j3H1iqpECeE

Co to má znamenat? To je nějaká metafora, nebo co? Přidávají snad do matonky testosteron?

Doplnění: Jestli je to chlap, tak je hodně divnej. Proč je tam divnej chlap? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Neřekl bych, že to je ženská!

Taky mi přijde nějakéj divnej. Nebude to tím, že mu vychlastala Mattonku ?

Další odpovědi
marci1

Je to vousatý muž a zřejmě má připomenout podobu se lvem. 🙂

anonym

Pokud je to ten, který je tady na videu, vynikající zpěvák a symbol TOLERANCE. Proč tam je? No asi proto, že je to reklama a ta má za úkol především zaujmou, jakkoliv, jednou je to zelený panáček s odporným hlasem a jindy zas žena s vousy. Jenže žena s vousy je muž.

http://revue.id­nes.cz/eurovi­zi-vyhral-travestita-z-rakouska-zpevacka-conchita-wurst-pwj-/zajimavosti.as­px?c=A140511_071938_za­jimavosti_hv

anonym

Je to asi ženská s fousama,aby připoměla chlapa/lva/.
Tys to nepoznal?

lota

Divná doba. Asi proto. Jinak mi ta bytost nepřipadne jako vousatá ženská, ale jako zmalovaný chlap.

klumprt

Sambo, tyhlety zjevy ve mě vyvolávají myšlenky na úpadek a pád říše římské, nemůžu si pomoct.

anonym

Ale o to právě jde, prostě zaujmout, pak budeš říkat…no ta reklama, jak je tam ta baba s vousama…to je jedno, co to v tobě vyvolává, hlavní je, že ti to není lhostejné.

klumprt

Barbakane, já bych byl divnej, kdyby mi ženská vychlastala pivo. Matonka je mi fuk. 🙂

anonym

klumprt, třeba si řekl: Mattonka už neníííí a šel na pivo.