doktorphlox

Proč je v logu těchto stránek psáno „odpověď na každou otázku“ a přesto je tu tolik nezodpovězených otázek? :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

asi marketing provozovatele

Další odpovědi
tom004

Třeba tu zrovna není nikdo,kdo by věděl (znal odpověd,nebo alespoň odkaz).

led

Výnimka potvrdzuje pravidlo. Ak by to tu bolo na 100% možno by sme ani neverili. Veď aj v reálnom živote jestvujú nezodpovedané otázky.

Drap

Odpověď na každou otázku je ale teoreticky možná. Kdo si počká, ten se dočká.

dědapetr

Zkus na ně odpovídat,třeba budeš znát odpovědi.Vtom ti bránit nikdo nebude.

elektrikář

Bohužel nemáme tu děda vševěda. Záleží na tom jaké otázky sám pokládáš.