pierrpierr

Proč je v lednici ?

vlastně světlo,když pořád všichni tvrdí jak je nezdravé v noci se cpát ? 🙂 (jestli tady ta otázka už náhodou byla tak mě hned nesežerte všichni)

Nejlepší odpověď
beer

Proto, abys před otevřením lednice nemusel rozsvěcovat v místnosti, nebo používat baterku. Všimni si, od kolika do kolika je v tomto ročním období tma ))
Doplňuji:
Také se mnohde, třeba jen dočasně, používají starší lednice v místnostech, kde vůbec není osvětlení. Důvodů je i více, stačí zapřemýšlet..

Další odpovědi
ponovotny

pro větší komfort se světlo v lednici hodí i přes den a navíc to bývá jediná detekce toho, že jde do lednice proud

badisko

noc nebo den cpu se porad kdyz je chut …jsem panem sve lednice …:-)

Katy81

ja napríklad mám ešte staršiu, ale funkčnú malú chladničku a tam svetlo nie je (ani nikdy nebolo) a teda dosť mi chýba 😁

manon

Když máš lednici v místnosti bez okna nebo i s oknem ale lednice stojí dál od něj a ještě se dvířka otevírají tak, že brání dopadání světla, tak světlo v lednici oceníš i za bílého dne. (Vždyť se rozsvěcí jen na tu chvilku, co máš lednici otevřenou.)

pierrpierr

a pak ji zavřu a budu konzumovat po tmě ? 🙂 nebo už si pak v té kuchyni rožnu ?