Proč je v Kauflandu tolik lidí?

Nedá se tam pomalu dýchat, natož jezdit s košíkem.

Nejlepší odpověď
lexx

  1. venku je zima
  2. pěkné kasírky
  3. jablka ve slevě

Další odpovědi
jepik

Z lásky k ČESKU.

Lamalam

Asi mají něco v akci.

Rocker

Že by tam chodili nakupovat?

anonym

Asi tě chtěli vidět v akci!

anonym

je mezi námi totiž mnoho lidí, kteří neustále upozorňují na nedostatek peněz, ale pořád jsou v obchodech a nakupují v akcích i to co nepotřebují

VeRe1983

Možná tam mají špatnou vzduchotechniku, postranní uličky jsou úzké, ta hlavní zatarasená „hrabáky“ a paletami s nápoji. Do toho se ještě pletou skladníci s paleťákem a semtam uklízečky s úklidovým strojem. Takže lidí nutně nemusí být hodně. No a dalším důvodem jsou důchodci, jejich tempo je pomalé, jejich revírem je Kaufland, jejich protivníky jsou slevové letáky a pokladní.

marci1

Polovina lidí dostává výplatu mzdy mezi 11. až 16. dnem v měsíci.

mosoj

Bude hůř.

Kryšpín

Doma přiškrtí topení a jdou se ohřát, občas s někým pokecají, pak je tam výborné papů, některý ovocný jogurt neviděl ovoce, levnější párek neviděl masíčko, dobře pěkně nabarvená jablíčka se lesknou žádný červ by do nich nevlezl a ví proč, dostatek éček, sem tam v medu i antibiotika, a hlavně velké návnady letáčky slevy pro hody, rovněž chumel a dav lidu proto dostatek virů a různé nákazy