Proč je v ČR tak vysoká pracovní fluktuace?

Zajímalo by mě, proč je v ČR tak vysoká pracovní fluktuace a fiktivní pracovní neschopnost, a to už když je pracovník ve zkušební době tak, skončí nebo marodí, anebo proč někteří lidé ikdyž pracovat na 100 % mohou, i tak práci ihned odmítnou a zůstanou v evidenci ÚP a sociál. dávkach i 10 let, mohl by někdo říct, kde je chyba? Děkuji. Mají snad problém s fluktuací i jiné země (Anglie, Německo, USA, Kanada, Belgie …), nebo jen ČR má tento problém? Děkuji. Zdroj: http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/ceske-firmy-maji-vysokou-fluktuaci-zamestnancu/

Nejlepší odpověď
Drap

A proč myslíš, že je nezvykle vysoká? Kde jsi ten údaj získal? To je jen jedna paní povídala?

Další odpovědi
Ducher

Protoze dostavaji od skryte vlady CR (shadow goverment) penize za obtezovani lidi, kteri se jim nelibi (obema). Tak sedijou doma, vytvari hadky, hluk a bouchani dverma. Vlastne nemusis pracovat, dnes se vsechno kupuje v supermarketech a penize se tisknou jako, abyste pracoval a dostaval odmenu. Pritom farmy nam vyrobi a staci na to jeden clovek a 1000 lidi nemusi delat nic.

Tady je uryvek, jak komunisti chteli, aby to fungovalo. Tohle pouziva z casti Rusko v Evrope a po celem svete. Neni to jen na Ameriku, ale taktiky jsou velice podobne, rozdil je v tom, ze nejsou v Americe, ale po celem svete. https://www.lin­kedin.com/pul­se/naked-communist45-goals-destroy-united-states-america-waghelstein

ivzez

Fluktuace a nezaměstnanost jsou dvě různé věci.

Odmítne-li uchazeč o zaměstnání bez vážného důvodu
vhodné zaměstnání, ÚP jej z evidence vyřadí. Takový člověk
pak není považován za člověka v hmotné nouzi, takže nemá
nárok na žádné dávky.

Pro příště bych doporučila si ještě před vložením otázky
zjistit nějaké informace a nepsat sem neověřené dohady.

Ducher

Vyhledavej na internetu: 45 communist goals