střevo

Proč je v Česku o tolik mizernější zbozi v tom samým obchoďáku než v originálu? Třeba Kaufland v CZ a v D.

V ceskym Kauflandu jsou samy laciny smejdy, nemaj ani kvalitni rum, ani konak (cognac), to samy s marmeladama, medem, kakaem, nutellou, kosmetikou (jen smejdy za stovku ktery v D stojej 1,– Euro), cajem, kafem – a predevsim sladkosti, to je moc velkej rozdil, a proc?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Poněvadž jsme u našich EU bratrů, Němců, Frantíků a dalších občané a ovčané druhé kategorie. Výkřiky to nenapraví, ani dlouhé ouřednické jednání, pokud by měl čecháček svoji hrdost tak všechny ty šmejdy přestane kupovat i za cenu, že by přestal ládovat, přecpávat břuch a tím pádem manažeři a manažerky budou nuceni zapnout mozek co s tím, jak dále