quentos

Proč je údajně správné člověka nebudit, když prožívá noční můry? A je to správné i ve skutečnosti?

Odpovědi
Petr44

Snad jediný racionální důvod je, že můžeš od spáče dostat do čenichu, než se kompletně dostane k sobě. Proto je třeba činit tak opatrně, například se nenaklánět nad něj. Jiné stinné stránky to samozřejmě nemá.

Kepler

Přečetl jsem o tom několik článků, ale nikde se o tom nepíše. Postižený se zpravidla probudí sám, nepříjemný sen si pamatuje (na rozdíl od nočního děsu) a uvědomuje si to. Poté zase v pohodě usne.

elkon

Ptákovina.