Avatar uživatele
dnb

Proč je u uživatelů omezen počet palců?

Vím že bych se měl s touto otázkou zaměřit spíše na admina serveru, ale zajímá mě, jaký názor na to máte vy.
Není blbé, že když někdo (např. gecco) odpovídá na otázky správně, ale po vyčerpání palců zůstane ve finále jako poslední v řadě a tazatel pak může mít dojem, že odpověděl chybně. Ty palce by měli být, dle mého názoru, neomezené.
(Omlouvám se, a je to možné, jestli bylo na tuto otázku v minulosti již odpovídáno).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Nevíteto?, Agneta před 3415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Je to pravděpodobně zejména proto, že v minulosti bylo palcování hojně zneužíváno (palcovalo se „ze známosti“, „z oblíbenosti“ atd.) a toto je zřejmě forma snahy zmíněné účelové palcování omezit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Taky mě občas mrzí, že mi u některých uživatelů dojdou palečky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

V minulém bodovacím systému bylo přidělování bodů odstupňováno kategoriemi uživatelů.Každá postupová úroveň byla při hodnocení otázek i odpovědí limitována.Později došlo ke změnám.
Nějakou dobu před změnami zde byly aktuální ´dobodovávaací noční směny´ – boj o pozice v popředí,které vnesly na stránky hodně zla,závisti,zne­važování a urážek.Body v tom období úplně ztratily svůj původní význam,sloužit jako poděkování za snahu a ochotu poradit,užitečnost a zajímavost příspěvků.Právě takové byly svévolně a hromadně odstraňovány v rámci (ne)oblbenosti.
Bohužel se i ve virtuálním světě ukázalo,že ti,kteří nejvíc kritizují a poukazují na ostaní,umí být v podvádění předními aktivisty.

před 3415 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek