Patti

Proč je u této knihy zvýrazněná jedna část?

Mám přesně stejnou knihu Hunger Games, jako je tato(je to komplet všech 3 dílů): https://www.dum­knihy.cz/hunger-games-komplet
A pokud se podíváte na obrázek, tak je tam zvýrazněna jedna část této knihy: Vražedná pomsta… Nevíte proč?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

že by to byl název?…
(asi to bude tim, že když je to komplet a ty knihy jsou na sebe naskládaný, tak jedna musí bejt navdchu — panebože, co vás v tej škole učí?)

Další odpovědi
led

Ide o komplet 3 kníh so spoločným názvom Hunger Games, každá kniha má svoj vlastný titul Arena smrti, Vražedná pomsta,Sila vzdoru, ktorý je zvýraznený.
Otázka grafiky prvej (reklamnej) strany knihy:
Ak si urobíme predstavu, že všetky texty tj. autorka, názov trilogie, samostatné názvy kníh boli robené jednotným a rovnako veľkým písmom, no kúpili by ste takú knihu, ktorá by vás od pohľadu nezaujala?