Proč je u některých PC her upozornění na epilepsii?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

např. rychle bliká monitor – mění se rychle celé obrazy z bílé na černou a jinak kontrastbě barevně

Další odpovědi
BANAN93

protože některý magoři co to hrajou 100 hodin v kuse bez spánku se pak zblázněj a jejich rodina chce žalovat výrobce her

vera12

Protože u některych epileptiků můžou blikajíci světla a nervozita ze zvládnutí her vyvolávat záchvaty.mám syna ,který má epilepsii a taky u něj při hraní her dochází k záchvatům.