jjj123456789

Proč je u hranic s tak křesťanským státem jako Rakousko tolik nevěstinců?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Protože když to někdo nemá doma, tak musí navštívit ......:-)))

Další odpovědi
klumprt

Doma mají strach, že by je někdo viděl. U nás mají větší pocit anonymity. A taky máme hezčí holky. A levnější. 🙂

zjentek

protože si tam děvky vydělaj více od kusu ..pán ze západní evropy zhodnotí vpich jinak, než pán z východní evropy a má to logiku. A nebo proto, že co svět světem stojí, tak se v pí.u obrací :o
Doplňuji:
a křesťan prej do bordelu může ..to je legální :o

marci1

Asi jich tam mají málo. Ale v Dolním Rakousku má být vybudován největší nevěstinec v Evropě, tak jich možná už tolik nebude. 🙂
http://zpravy­.idnes.cz/v-rakousku-postavi-nejvetsi-nevestinec-v-evrope-f67-/zahranicni.as­px?c=A121105_194340_zah­ranicni_ert

led

Pod sviecňom zvyčajne býva najväčšia tma.
Kresťanská morálka od veky vekov farizejsky hovorí o láske, hovorí o cudzoložstve, ale nikdy výslovne neodsúdila a neodvrhla ani predajnosť verejných sexuálnych služieb vo vzťahu muža i ženy, ani vzťah lásky medzi ľuďmi rovnakého pohlavia…
Kde k tomu došlo, bola to len miestna úprava.

Rocker

Těch několik rakušanů,které jsem kdy poznal,rozhodně nebyli žádní křesťani,spíš pěkní dobytci.

Andrejs

Protože křesťanské náboženství je založeno na lžích, dogmatech a přetvářce.

arygnoc

a prečo by nemalo?

kresťanstvo vôbec nebolo a nie je také cudné, ako si myslíte.

len sa pozrite na farárov, koľko zvrhlíkov je medzi nimi.

petra15

🙂