Kepler

Proč je tu tolik otázek na hry, vhodné herní PC, myši apod.?

To mají puberťáci a adolescenti za náplň a smysl svého života? Nějak tomu nerozumím.

Nejlepší odpověď
anonym

Snad nečekáš, že se tu budou pokládat výhradně a pouze dotazy které tě zajímají, nebo ano? Že to mají puberťáci jako formu zábavy skutečně neznamená, že je to i jejich smysl života. Prostě jen místo aby honili dřevěného kačera po návsi hrají spíš interaktivní hry. :)

Další odpovědi
Vojta24

HE-HE Keplere ! Z tebe se vyloupává typický důchodce důchodce, už začínáš systematicky rýpat do „smyslu života mladé generace“. Zkus se méně zabývat tím co ve volném čase dělají ostatní a hlavně nesnaž se je za to kvapně soudit, na to prostě nemáš nárok a vlastně nikdo tady.

Každý má právo trávit čas způsobem, který mů nejlépe vyhovuje, shodneme se na tom ? Snad ano. Není čemu na tom tedy nerozumnět. Je to baví a tvoje starost to zkrátka není, pokud se sám do jejich „pařmenského klubu“ nechceš přidat.

Stejně tak mohli tví rodiče nadávat na to že tvá generace (neříkám že i ty osobně) strávila celý život u televize naprosto pasivním sledováním přívalu tupých programů a propagandy z obrazovek a ani při tom nehli palcem, proti tomu jsou počítačové hry výrazně aktivnější činnost a určitý výrazný pokrok od tupé televize k lepšímu (přinejmenším většímu zapojení vlastního mozku). Tak se na to dívej třeba takhle a nebudeš k tomu možná cítit takové antipatie.

zjentek

Třeba je to tak, že je tady jiných otázek málo a proto nad nimi ty „herní“ vyčuhují, ale to ještě neznamená, že je jic moc.

Dochy

Jseš na internetovém portálu, takže se dá očekávat že tady bude spousta otázek na něco co se internetu týká. Koho internet vůbec nezajímá ten tu pravděpodobně nebude. A hry, PC a spol. holt s internetem souvisí. Škoda že tu nelze dát anketu s více možnostmi, hned bych se tu uživatelů zeptal na jejich zájmy a jejich běžné použití internetu… Schválně kolik lidí zde nikdy nehrálo žádnou hru na PC (OK, vyzkoušení v rozsahu pod 3h celkem bych bral jako „nikdy nehrál“)

aliendrone

A kdyby jenom to! To se pořád prudí s nějakými „mobily“, průšvihy okolo „domácích úkolů“ nebo „má mě rád/a – nemá“, o pěstování/chovu domácích potvor (ať již chlupatých či na bázi chlorofylu) nemluvě! ;) :D :D

Přitom někteří z nás mají TAK vzácné a důležité znalosti/vědomosti, o které by se RÁDI podělili! Kupříkladu zda-li je vhodnější zasouvat snejka do levé či pravé nohavice, jak zabránit tomu, aby se nezamotal do řetězu jízdního kola či co dělat, když se nedopatřením na něm vyrobí fest utažený uzel. ;) :D :D

Ale NE! Na to se NIKDO neptá, zato otázky o nějaké přiblblé politice jako kdyby klonovali ve velkém. Upřímně s tebou soucítím, ale poradit neumím. ;) :D :D

anonym

Proč? Protože to asi někoho zajímá a sám si neví rady.

Jen mám takovej pocit, že zrovna adolescenti jsou těma, kdo tomu právě rozumí (nebo uměj použít Google) a nemusej se ptát tady.

anonym

ano zjentek, to je dobrý postřeh, tady na serveru je příval obecných dotazů na „nesmrtelnost chrousta“ a obecně jen velmi málo specifických dotazů, které logicky zajímají jen užší zájmové skupiny … občas se tu něco odbornějšího, tohle na serveru ostatně i dlouhodobě krizituji, tuto absenci užšího tematického zacílení a vytváření tematických bublin nejen z dotazů ale i skupin uživatelů samotných. Uživatelé, kteří jsou tu navyklí vyjadřovat se nějak prakticky ke každému novému dotazu, jsou podobnými užšími tématy mimo svůj okruh zájmu pochopitelně podráždění a hry zjevně patří do té kategorie 🙂

zjentek

Ano, přesně tak jsem to myslel… (;

Až na to „zbožné přání“ o tematice. Ono totiž pokud tady s tím chceš bojovat, tak se NEJPRVE NEVYHNEŠ boji s exoty, kteří při jakémkoli tematickém dotazu tě nasraní odkáží na servery a weby, tematikou se přímo zabývající! Takže pokud chceš kritizovat jakoukoli absenci čehokoli zde, nejprve zkritizuj tyto „nadšence“, kteří rádoby pomohou (bo odpověď mají na kde co), ale běda, když se jim nelíbí otázka! To potom takové odpovědi servere NECHTĚJ ČÍST. Ale to už se vlastně opakuji a jinými slovy to píšeš také… na to dříve či později dojde každý uživatel a hlavně mám za to, že uživatel je takový tvor, který něco neví, najde tento web a tady se zeptá. K tvému neprospěcdhu zde musím konstatovat, že taky nevím, proč by se zajímal nějakou tematikou (a zde mají „pravdoláskaři“ typu edisodrap pravdu – odešlou nevinného příchozího na patřičně fundovaný web). Takže jak vidno, už tomu nerozumím ani já, bo si odporuji a to přijde samo, když člověk začne hledat jakákoli řešení… (;(;(;

zjentek

Oprava: …proč by se uživatel měl zajímat o jakoukoliv tématiku… (když se „jde zeptat“ na svou otázku) (;