Lurius

Proč je tu ten limit jednoho upravení otázky?

Přijde mi to jako hloupost, takhle omezovat uživatele, nikde jinde jsem to neviděl…

Nejlepší odpověď
quentos

Protože jinak by měl tazatel tendenci otázku neustále aktualizovat podle přibývajících odpovědí, čímž by se z toho stával chat – a to zřizovatel serveru nechce. Možnost dalšího vyjádření k otázce máte v „Diskuzi k otázce“.

Další odpovědi
Kepler

Ale jo, takhle to funguje i jinde. Kromě toho, co píše kolega, mě i tak vždycky vytočí, když po několika odpovědích tazatel otázku upraví a často úplně změní její smysl. Odpovídající si kolikrát dá práci s odpovědí a pak zjistí, že to bylo na nic nebo že ze sebe udělal vola. To mě vždycky berou čerti. Kromě toho by si tazatel měl dobře rozmyslet text a opravit chyby, než to sem vypustí. Z některých otázek jsem občas jelen.

ivzez

Každý provozovatel webu má právo si nastavit taková
pravidla, která považuje za rozumná a potřebná.
Uživatelé mají možnost je akceptovat a dodržovat je,
nebo je neakceptovat a odejí jinam.

Třeba i tam, kde úpravy otázek či odpovědí nejsou žádné…

_____

Podle mne je pro některé uživatele i ta jedna úprava příliš.
(Míním ty, kteří poté, co obdrželi odpovědi, otázku úplně změní.)