redy

Proč je tu tak málo živo?

Myslíte že je to tím,že vznikají nové a nové poradny?

Nejlepší odpověď
quentos

Tím určitě ne.
Mně tu teda málo živo nepřijde. Jukněte na ukrajinskou (nebo koneckonců i slovenskou) verzi tohoto serveru – TO je „málo živo“.

Další odpovědi
fcoop

Kryobióza:

Tvor se navenek neprojevuje jako živý, nýbrž jako mrtvý. Přesto se jeho struktura zachovala v životaschopném stavu. Po odeznění podmínek, které tento stav navodily,je možné tvora oživit.

Banán88

me to neprijde, prece by jste z toho nechteli mit facebook… Myslim, ze to tu funguje jak ma ..

anonym

Mrtvo i kvůli tomu, že děcka, co tu bývala v létě už chodí do školy a už nezahání nudu na pc.

MK44

Proč je tu málo živo? Bezpochyby i proto, že se tu projevuje snaha co možná snížit úroveň příspěvků. Víte-li o podobném serveru ale s lepší „politikou“, dejte vědět. 🙂

zzzzz

Je tu vážně mrtvo, nefunguje stream, ani náš výběr otázek:-(((

anonym

Protože tu není Mowla

redy

MK44 – vím, a je super 🙂

gagaga

redy, navenec je tady toho malo,
ale " v zakulisi " je zivo :)
napr. :

  • 2 chlapi jsou ve skutecnosti jen jeden
  • nove pridany chlapej je zenska .. :)

ale uz radsi pssst .. ;)

  • iv-

redy

  • iv- 🙂

annas

Iv, někdo tuší, jiný ví, další neví ani netuší … je vidět, že ti, kteří zavřeli dveře, se vracejí … i když se snaží maskovat:-))