Lotr2008

Proč je tu sikana?

Čus všiml sem si ze je mega sikana protoze se tu mazou otazky a odpovedi. Co to jako je??? to žijeme tam v kldr s tím unem ?? Jako wow to je fakt trapný:DDD proč to delate chlapy
Edyt: takova ze ja tu napisu pravdu nebo svuj názor a hned my to smažete to je jako fakt fuj!!

Nejlepší odpověď
Kelt

Proč se nenaučíš používat háčky a čárky? Místo několika otazníků se nauč, kdy se píše měkké a tvrdé i, y. A ujasni si pojmy šikana a jiné. Na to, že máš jen 11 roků nemáš dost zkušeností, abys hodnotil cizí představitele. A konečně bys měl mát vzkaz od Admina v pravém horním řádku. Popros maminku, aby tě učila a kontrolovala češtinu a tatínka, aby tě pořádně seřezal a vysvětlil ti nějaké základní věci jako je slušnost, dodržování pravidel, úcta k jiným a uznat i jiný názor a ne to, že jen ty máš pravdu.

Další odpovědi
Alesh

Neobviňuj jen chlapy, děkuji. 🙂

Edison

Nesrozumitelná otázka… Jaká šikana?

quentos

Co je to „sikana“?
Kdybys psal otázky tak, jak se má, v souladu se zdejším kodexem, kterej sis určitě nepřečet, nikdo by ti je nemazal.

hapiky

Odkud víš, že to dělají jen chlapy? Ale máš pravdu. Jsou zde i záškvarové, kteří chtějí být papežštější než Papeš. A nedělají to z ušlechtilých důvodů. Léčí si tím své ego. Nedávno mě někdo skryl otázku z důvodu plagiátorství. Tak to mě teda dostalo. V popisu otázky jsem použil Wikipedii a to byl důvod k smazání celé otázky. Svatá ty prostoto. Wikipedii používáme všichni a nikomu to nevadí. Mě spíše vadilo, že admin zareagoval na mé pozdější hrubší komentáře i otázky(což mě nevadí), ale samotnou původní otázku dodnes neřešil.

orwell

Šikana je na světě proto, protože příroda to tak chce. Šikana má v přírodě nezastupitelné místo a slouží k likvidaci slabých a málo odolných jedinců. Zbývají pak jen ti odolní, kteří předáváním svého genetického materiálu z celkového pohledu činí společnost ještě odolnější. Ono to funguje i mezi zvířaty, esisisšim. Šikana, to je prostě něco jako energie. A podobně jako existuje zákon zachování energie, existuje i zákon zachování šikany. Šikanu prostě nelze zničit, protože ničení šikany je vlastně šikanování šikany. Když si stěžuješ na šikanu, to je jako když si stěžuješ na gravitaci, že sis rozbil koleno.

aliendrone

Asi nevíš CO je šikana. To je zábavná činnost, kdy se jedinec (typicky jako třeba ty) pro potěšení a obveselení ostatních „trošku přidusí“, nejlépe co nejčasteji. Je to zábavné a přináší to mnoha lidem příjemné rozptýlení, jedním slovem zkrátka BEZVA, víš? ;) :D

To, co se děje zde NENÍ šikana, je to totiž PAKÁRNA! ;) :D :D

anonym

To je šikana !!! prohlásil řidič sebevědomě na adresu policistů, kteří si jej dovolili pokutovat za to, že způsobil dopravní nehodu …

kdyby ses namáhal přečíst si pravidla těžko by tvou otázku měl někdo potřebu nahlašovat. Nemyslíš ? Zřejmě si nějaké z pravidel serveru porušil ostatně máš to uvedeno i v důvodu smazání otázky/odpovědi.

hapiky

zjentek: Šikana není nedílnou součástí demokracie a jak jsi přišel na to, že jsme ji všichni chtěli? Chtějí ji jen tzv. vypatlanci a nedom.dci.

zjentek

vycházej z faktu, že pokud seš svobodnej (demokracie řekněme), projeví se OBĚ TVÉ TVÁŘE, takže NEBUDEŠ jenom hodnej a poslušnej člověk, ale taky si budeš otvírat pysk a furt bečet, proč nejsi mistr světa ve VŠECH disciplínách života. Ano, i toto jsou důsledky všeobecné svobody. Probouzí v člověku jeho nekonečnou nenažranost! A ano- já CHCI BÝT NEJCHYTŘEJŠÍ TADY NA WEBU a běda se mně postavíš do cesty, tak BUDE ŠIKANA! Bo já mám tady taky svobodu a práva, mimo jiné woe… A na co se ptal lotr? No PROČ je tady šikana! (;(;(;

anonym

prosím tě, tohle není problém demokracie ale prostě jen blbě nastaveného serveru kde stačí jediné hlášení a nepoužívají se hlášení alespoň od tří uživatelů před skrytým otázky s možností skrytí revidovat dalšími zlatými uživateli, kterým otázka nebude skryta vůbec. Celý ten problém je snadno řešitelný jen pomocí vhodného nastavení, nemusíš kvůli tomu nesmyslně kydat hnůj na demokracii