Avatar uživatele
Mravenec

Proč je trend poslední doby plýtvat jídlem kvůli senzačnímu videu?

Toto na mě vykouklo na sociální síti. Dáma do tiskárny vyklepe X vajec, okoření je, kdy následně tiskárnu zavře, načež vytiskne obrázek slepice, čímž způsobí škodu nejen na potravinách, tiskárně, stole, zkrátka všude. Video je na dvě části, viz odkazy.

https://vm.tiktok.com/…
https://vm.tiktok.com/…

...

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kazatel, Michala11 před 17 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Rozdělil by to na dvě části: přístup k potravinám a vynakládání nemalých nákladů jen pro účely nějakého efektu. K té první: bezpochyby je přístup většiny současné populace k jídlu špatný (a čím mladší tíím horší). Naše babičky by řekly: "holt nezažili hlad". K té druhé části: lidé odjakživa dělali něco na efekt a byli pro to ochotni udělat skoro cokoliv (jiný Hérostratos zapálil chrám). V dnešní době už není potřeba shánět bulvárního novináře a předvádět se před ním, stačí natočit video (čím šílenější, tím lepší). A pomáhá tomu zájem o takového kraviny. Takže i vy, když tu dáváte odkazy na TikTok ...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Podívej se, bez ohledu na to, jak vypadáš svlečený, domluv se s nějakým kamarádem, a v pravé poledne se projdi po Koňském trhu nahý.

Nebo kup nějaký drahý, nóbl, placatý přístroj, třeba iHebel, nebo Ťamťung, prostě za 30-40t. Potom ho hoď do hrnce s vařící vodou, pak ho vyhoď z pátého patra dolů na trávu, a jestli to všecko přežije, tak ho strč do mikrovlnné trouby. A pokud Ti při tom ještě ta mikrovlnka vybouchne, nebo Ti chytne byt, tak tím lépe!

Nebo kup džíny Levi Strauss a, třeba, je zahákni jednou nohavicí ke stromu, druhou přivaž ke kouli RAM 1,500, rozjeď se a jeď, až se úplně roztrhnou.

Nebo něco podobného.

Samozřejmě, u každé té "akce" Ti to někdo musí natáčet, alespoň trochu slušnou kamerou. Pak to dej na YouTube.

Je vysoce pravděpodobné, že se staneš cellebritou: na Koňském trhu Tě, asi, sebere bengo, ale taky o Tobě bude psát, minimálně, Blesk, Aha!, The Prague Post atp. (víc novin neznám :-) ). Asi i nějaká ta reportáge na Nově, Primě a spol., by večer byla. U těch dalších "činností" bys si musel udělat rekognoskaci trhu, abys vymyslel něco originálního (projít se nahý po Koňském trhu v pravé poledne je dost originální, i kdyby to včera udělal, před Tebou, někdo jiný: to se "neomrzí" :-))) ), protože bys nebyl první, ani poslední, likvidátor placatých přístrojů, či jeansů.

Víš co, kdysi chodili lidé na zápasy gladiátorů. Potom na veřejné popravy. Dneska, až na nějakou tu "demonstračku", není moc kam chodit, a k tomu přibývá lidí, co nikam nepůjdou. I tady jsou a není jich málo, že (Rokio, JirkaF, Lgee...). K tomu, oni se nudí, intellekt taky nic extra, tak to je dobrá zábava sledovat něco takového, co jsi popsal Ty, nebo teďka já.

Pokud budeš mít na YouTube sledovanost, palce a odběry, tak si tím, časem, můžeš docela slušně přivydělávat, a když budeš hodně dobrý, tak se tím i živit. Prostě: zlikviduješ placatý přístroj za 35t, s nákupem náklady, řekněme, Kč 35,500.00, vyděláš na tom Kč 80,000.00 v hrubém, mínus 35.5t, máš Kč 44,500.00 doma, čistého.

To je asi tak celý příběh, ne? :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Lidstvo se od nepaměti snaží nemít hlad. A tady vidíš, co se stane, když se mu to v konci podaří- jak v praxi vypadá a kam až vše dokáže zatít, když pak lidstvo nemá hlad. 🤷‍♂️

/A to ses ani nesnažil vybírat vhodnější video./

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

??? Ztráta času, peněz za vejce a kopírky! Hlady zřejmě netrpí. Pláče tam dítě, o které by bylo lepší se postarat, než natáčet zbytečné "blbiny" na netu. :-((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

To je holt jeden z neduhů dnešních mladých lidí. Lepší to už ale asi nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

ASi nebyl moc při smyslech - drogy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ecpedicelove

Nechápu pointu videa, koho taková p*c*v*n* mohla napadnout? A hlavně, co s toho bude mít? Max lajky, virtuální číslíčka na displeji, toť vše?!

Upravil/a: ecpedicelove

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Shlédnutí, Sledující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ad3l

Většina lidí tady obviňuje mladé lidi ale toto dělají i starší lidé

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

to je ten duševný kapitalimus v praxi.
Minúť a mrhať bez rozmyslu = aby mala vyššiu sledovanosť = aby zarobila > aby minula > aby zarobila > aby minula > 8

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava