Postmaster

Proč je tolik zbytečných organizací?

Zbytečné organizace nás okrádají o peníze a čas, organizace by měli lidem profesionálně sloužit, aby se nám lépe žilo, z díla se pozná to, jestli je zde organizace potřebná nebo je zde zbytečná, vše je o kontrole, tam kde není kontrola tam jsou problémy.

Nejlepší odpověď
Drap

Copak organizace, ty mají alespoň něco dělat, ale co takové neziskovky? Slouží k obohacení několika jedinců/ Tedy alespoň většina/ a podporují většinou to, co by většina lidí odmítla podporovat. Všechny stále čerpají ze státního rozpočtu a tedy i z b našich daní.

Další odpovědi
elkon

Protože je někdo založil a zdůvodnil jejich použití. Otázka je pak, kdo kterou použije.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Příliš obecná otázka …

quentos

Ona to není ani otázka, neobtěžoval se napsat na konec otazník.