Avatar uživatele
paul1

Proč je tolik odsuzováno nošení ponožek do sandálů?

Z hygienických důvodů je určitě lepší ponožky do sandálů nosit. Do případných poranění na chodidlech – např. prasklinky na patě- se může dostat prach a jiné nečistoty, včetně bakterií a způsobit zápaly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, Drap, kelley před 1385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

Protože to zřejmě někdy nějakej vymaštěnec napsal do jakéhosi pokleslého módního časopisu a lidi to jako tupé stádo bez vlastního názoru pak začali papouškovat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?paul1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Asi jen proto, že to nevypadá příliš esteticky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Oblíkni si na jednu nohu klasickou ponožku do půl lýtka, dej si sandál a na druhou nohu si dej nízkou ponožku, teď se dají sehnat i šlapky, nemyslím ty silonkové a obuj druhej sandál. A podívej se do zrcadla. S nízkou ponožkou to nebude vypadat tak idiotsky jak vysoká ponožka. Takže já osobně bych ponožky v sandálech neodsuzovala.

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Teóriu o nepoužívaní ponožiek do sandálov rozšírili „šetrné hospodyňky“. Predsa len, keď muž chodí v sandáloch na boso, nepotrebuje toľko ponožiek, odpadne ich pranie a štopkanie dier…
Pozrite sa na nohu v sandálach a prst trčiaci z ponožky, však to nevyzerá vábne…

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kelt

Škoda, že se otázka uzavřela, tak aspoň můj příspěvek. Moje švagrová byla módní návrhářka a na prohlásila, že se jí nelíbí muž s igelitovými taškami a když má ponožky v sandálech. Na jedné straně noha v sandálech větrá, ale když nemáte ponožky, tak se vám pásek od bot zadře do nohy, chodidla a pod a není to příjemné a další nošení sandálů to jen zhoršuje .

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
paul1

Já se omlouvám za předčasné uzavření otázky. Vzniklo omylem, odpověď „qentos“ se mi tak zalíbila, že jsem zazmatkoval

před 1384 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek